KOŁO APATOR S.A.

Adres

  Ostaszewo 57 C

Prezes

  Jakub Szczepkowski
tel. / fax
  tel. (56) 6191205
  fax (56) 6191241
e-mail
  kz.sep.apator@gmail.com

Zarząd

  Andrzej Waliszewski - wiceprezes
  Jan Żeglarski - sekretarz
  Paweł Zalewski - skarbnik

www

www.ot-sep.pl/apator

KOŁO ELANA

Adres

  87-100 Toruń,
  ul.Skłodowskiej Curie 73

Prezes

  Marek Dejewski
tel. / fax
  tel. 602 512 286
e-mail
  m.dejewski@elana.pl

Zarząd

  Roman Grzymowicz- wiceprezes
  Jacek Kamiński - wiceprezes
  Krzysztof Stawiński- sekretarz
  Andrzej Ślizak - skarbnik

Delegaci na WZD OT

  Jacek Kamiński

KOŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH GRUDZIĄDZ

Adres

86-300 Grudziądz
ul. Hoffmanna 1-7

Prezes

Adam Szewczuk

tel. / fax

tel. (56) 4658383

e-mail

koszerna@poczta.onet.pl

Zarząd

  Dariusz Charzyński - skarbnik
  Marcin Jabłoński - sekretarz

Delegaci na WZD OT

  Adam Szewczuk

KOŁO SENIORÓW

Adres

87-100 Toruń

Prezes

Eligia Bielicka

tel. / fax

tel. (56) 6544506

e-mail

tyjaty@gmail.com

KOŁO TERENOWE NR 3 BRODNICA

Adres

  87-300 Brodnica
  ul.18 Stycznia 40

Prezes

  Sławomir Orzechowski
tel. / fax
  tel. (56) 491 70 00
e-mail
  slawomir.orzechowski@energa.pl

Zarząd

  Marek Brózdowski
  Jarosław Oelberg
  Janusz Rosik
  Wojciech Wernerowski

Komisja Rewizyjna

  Józef Federowski
  Stanisław Stypułkowski
  Leszek Szefler

Delegaci na WZD OT

  Janusz Borowski
  Michał Gołębiewski
  Tadeusz Kwiatkowski
  Roman Małkiewicz
  Jarosław Oelberg
  Leszek Szefler
  Jan Wojciechowski

KOŁO TERENOWE NR 2 GRUDZIĄDZ

Adres

86-300 Grudziądz,
ul.Skłodowskiej Curie 6/7

Prezes

Tomasz Langowski

e-mail

tomasz.langowski@energa.pl

Zarząd

  Hanna Ficerman - skarbnik
  Wiesław Prokopowicz - członek
  Zdziasław Grzybiński - członek
  Andrzej Mazepa - członek

Komisja Rewizyjna

  Romuald Górecki - przewodniczący
  Zdziasław Melerski - członek

KOŁO TERENOWE NR 1 TORUŃ

Adres

  87-100 Toruń,
  ul. Chrzanowskiego 19

Prezes

  Marek Wyżlic
tel.
  tel. 600 812 204
e-mail
  marwyz54@gmail.com

Zarząd

  Jan Juśko - wiceprezes
  Maria Łyskawa-Dębowska - sekretarz
  Dariusz Grabowski- skarbnik
  Heliodor Kalisz - członek
  Jerzy Draszewski - członek
  Arkadiusz Tęcza - członek
  Jan Tyburski - członek
  Tadeusz Małolepszy - członek

Komisja Rewizyjna

  Marian Wysiński
  Zbigniew Tobolski
  Sławomir Katryński
  Marcin Tęcza

Delegaci na WZD OT

  Marek Wyżlic
  Jan Juśko
  Dariusz Grabowski
  Heliodor Kalisz
  Marian Wysiński
  Zbigniew Tobolski

KOŁO ENERGA

Adres

  87-100 Toruń,
  ul.Gen. Bema 128

Prezes

  Justyna Bojarczyk
tel.
  tel. (56) 470 62 41
e-mail
  sep.torun.energa@gmail.com

Zarząd

  Stanisława Szybist-Szameta - sekretarz
  Zbigniew Dąbrowski - skarbnik
  Katarzyna Rzuchowska - członek
  Bartosz Lewandowski - członek
  Krzysztof Handzel - członek
  Szymon Ciemny - członek

Komisja Rewizyjna

  Marianna Laurentowicz - przewodnicząca
  Jerzy Dąbrowski - członek
  Wiesław Wiśniewski - członek
www: więcej informacji wkrótce

KOŁO ELTEL NETWORKS

Adres

  87-100 Toruń,
  ul.Wschodnia 34

Prezes

  Grzegorz Lewociuk

Sekretarz

  Piotr Owczarek

Skarbnik

  Marek Wosik

Usługi

Ośrodek Rzeczoznawstwa SEP prowadzi działalność usługową i szkoleniowo egzaminacyjną. Uwaga! Usługi szkoleniowo-egzaminacyjne oferowane przez Ośrodek Rzeczoznawstwa są zwolnione z podatku VAT.

Oferowane usługi